1157 Luktflaska
silver, utländska stämplar. Höjd: 7 cm. Vikt: 44 g
Såld: 500 kr
Såldes den 20 maj 2019 -
7021 Luktflaska
Silver/glas, 1800-tal, höjd: 12
Såld: 300 kr
Såldes den 10 september 2012
Föremål som liknar luktflaska silver
- Träfflista
- alla
- Visa alla